Prezent ślubny dla przyjaciół i znajomych. Ciekawe pomysły i inspiracje na prezent ślubny

Pomysł na prezet na ślub dla kolegi lub koleżanki - e-sklep KROSNO

Wybór prezentu ślubnego dla znajomych to często ciężki orzech do zgryzienia. Niezależnie, czy uroczystość organizują koledzy z pracy, czy przyjaciółka ze szkolnej ławki, pomysł na podarunek z okazji tego niepowtarzalnego dnia może nie przyjść tak łatwo. Warto więc sięgnąć po poniższe inspiracje, by wręczyć zakochanym coś praktycznego, pięknego i ponadczasowego równocześnie – wytwory ze szkła! Jak dobrać odpowiednie naczynia, biorąc pod uwagę stopień zażyłości oraz gust Młodej Pary?

 

Wspomnienie wspólnych imprez

Często im bliższa o sobą, tym trudniej wpaść na pomysł na prezent ślubny dla niej. Dla najlepszych przyjaciół chciałoby się przygotować coś wyjątkowego, co pokaże, jak mocna jest więź i wspólne wspomnienia. Warto sięgnąć pamięcią do beztroskich wspólnych imprez i radosnych chwil, na tej kanwie przygotowując nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim sentymentalny podarunek!

Szklane naczynia przydadzą się w każdym domu. Nie muszą być jednak nudne! Bliskiemu przyjacielowi czy przyjaciółce w prezencie ślubnym warto podarować zestaw różnorodnych kieliszków na wysokiej nóżce np komplet DIAMOND. Dołączyć do nich można butelki ulubionych trunków, album pełen wspólnych zdjęć z minionych imprez – koniecznie z miejscem na te z wesela – oraz życzenia spędzenia w tym samym gronie kolejnych radosnych chwil!

Szkło to zawsze dobra odpowiedź na pytanie co na prezent ślubny - pomysły dla minimalistki i smakosza trunków są za jego sprawą proste w realizacji, a równocześnie bardzo efektowne. Na co warto postawić?

Prezent dla minimalistki

Wymyślając prezent ślubny dla koleżanki z pracy – szczególnie dla takiej, którą zna się raczej przelotnie – warto spojrzeć na przedmioty, którymi się otacza. Mogą stanowić one dobrą wskazówkę do przygotowania podarunku. Jeśli jednak na biurku ma perfekcyjny porządek lub trudno odgadnąć jej gust, zawsze najlepszym wyjściem z sytuacji będzie postawienie na coś minimalistycznego.

Niezwykle elegancką propozycją na prezent ślubny dla koleżanki będzie np. oryginalny duży cieniowany wazon OMBRE Wręczając podarunek w imieniu kilku osób, warto skompletować przynajmniej dwie sztuki w różnych rozmiarach. Będą pasowały do każdego wnętrza, robiąc wrażenie szczególnie na minimalistkach. Wśród szklanych produktów KROSNO znajduje się więcej naczyń tego typu, które idealnie nadadzą się na prezent ślubny dla koleżanki z pracy – na uwagę zasługują chociażby wazony z kolekcji LATITUDE czy SYMPHONY.

Dla ważnej członkini zespołu, z okazji ślubu szefowej lub bliskiej przyjaciółki z pracy można postawić na coś absolutnie wyjątkowego. Doskonałe wrażenie zrobi na obdarowanej ręcznie wykonane szkło z ekskluzywnej kolekcji KROSNO D'SIGN, będący luksusowym, szklanym dziełem sztuki hutniczej! Dzięki bogatej ofercie, łatwo wybrać coś, co będzie pasowało do preferencji Panny Młodej. A co kupić dla Pana Młodego?

Podarunek dla miłośnika trunków

Kupując praktyczny i piękny szklany prezent ślubny dla kolegi lub przyjaciela, można kierować się jego upodobaniami smakowymi. Jeśli jest domowym piwowarem lub miłośnikiem piw kraftowych, z pewnością ucieszy się z zestawu specjalistycznego szkła do degustacji piwa z kolekcji BREWERY. Do podarunku można dołączyć kilka-kilkanaście butelek oryginalnych porterów, rzadko spotykanych RISów czy orzeźwiających piw pszenicznych.

Ponadczasowy prezent ślubny dla przyjaciół to także karafki i szklanki lub kieliszki, np. wybrane zestawy z seriii LEGEND. Te wyjątkowe, ręcznie wykonane szklane przedmioty zostają w rodzinie na lata i wyjmowane są na niepowtarzalne okazje i zapadające w pamięć spotkania!

Praktyczny i piękny upominek

Kupując prezent ślubny dla znajomych, niezależnie od ich wieku i upodobań, można postawić bezpieczną wersję szklanych przedmiotów, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Można więc na przykład zdecydować się na komplet zastawy stołowej w eleganckim opakowaniu, jak np  HAPPINESS lub KRISTA DECO lub skompletować podarunkowe pudełko, wypełnione naczyniami z kolekcji GLAMOUR, w których znajdą się szklanki, karafki, kieliszki, salaterki, świeczki i wiele innych uniwersalnych wyrobów, które Para Młoda będzie używać nie tylko na co dzień, ale też podczas każdej małżeńskiej imprezy i uroczystości w swoim domu.

Transparentne, niezbędne w życiu i eleganckie szkło stanie się z pewnością dobrą wróżbą dla Młodej Pary. Przez długie lata będzie służyło rodzinie, przypominając o przepięknej okazji, w której zostało wręczone.

Zobacz nasze propozycje na prezent ślubny dla przyjaciół lub znajomych

 1. Komplet Diamond (42 el.)
  Komplet Diamond (42 el.)
  Ocena:
  100%
  449,00 zł
  Brak w magazynie
 2. Zestaw konesera piwa Brewery (6 el.)
  Zestaw konesera piwa Brewery (6 el.)
  Ocena:
  93%
  Cena promocyjna 50,96 zł Cena podstawowa 59,95 zł
  Brak w magazynie
 3. Komplet do whisky Legend (7 el.)
  Komplet do whisky Legend (7 el.)
  Cena promocyjna 249,99 zł Cena podstawowa 313,49 zł
 4. Komplet Happiness (36 el.)
  Komplet Happiness (36 el.)
  Ocena:
  100%
  295,49 zł
  Brak w magazynie
 5. Komplet Krista Deco (36 el.)
  Komplet Krista Deco (36 el.)
  Ocena:
  100%
  319,00 zł
  Brak w magazynie
2021-01-05 09:49:00 0 viewed