Rabaty aż 40%!

Specjalna oferta -40% | e-sklep KROSNO

Jedyna taka promocja!

Łap okazję! Zyskaj aż 40% rabatu na wybrane kieliszki, szklanki i patery - to idealne dodatki zarówno na codzienne użytkowanie, jak i na wyjątkowe przyjęcia! Podkreśl smak ulubionych napojów w naszych stylowych kieliszkach, delektuj się ulubionymi drinkami w eleganckich szklankach, a także serwuj przekąski w efektownych paterach!

Zobacz wybrane produkty z promocji:
Szklane stoliki 30% taniej!

Szklane stoliki kawowe -30% taniej | e-sklep KROSNO

Stoliki kawowe KROSNO 30% taniej!

Stoliki King, Queen i Gambit to więcej niż tylko meble - to wyraz Twojego indywidualnego stylu i pasji do estetyki. Wykonane z najwyższej jakości szkła, są one nie tylko piękne, ale także solidne i funkcjonalne. Dzięki nim, Twoje wnętrze nabierze nowego wymiaru elegancji i wyrafinowania.

Przygotuj się na nowe ruchy w aranżacji swojego domu i wprowadź odrobinę szachowej magii do swojego codziennego życia z naszą nową kolekcją szklanych stolików kawowych. Odkryj możliwości, jakie przynosi Ci nasza kolekcja i podkreśl swój niepowtarzalny styl!

Zobacz wybrane produkty:
SAKRED by KARIM RASHID NAWET 90% TANIEJ!

Sakred by Karim Rashid -90% | e-sklep KROSNO

Ekskluzywna kolekcja SAKRED nawet 90% taniej!

Limitowana kolekcja zaprojektowana przez najbardziej znanego designera na świecie wyłącznie dla marki KROSNO!

Zobacz wybrane produkty z kolekcji:


Nowość! Limitowana kolekcja z okazji 100-lecia naszej huty!

Kolekcja jubileuszowa szkła KROSNO Celebration | e-sklep KROSNO

100 lat doskonałości!

Kolekcja Celebration została stworzona, aby uczcić 100 lat rzemiosła i kunsztu hutniczego. Inspiracją do jej powstania była stylistyka lat 20-tych, nawiązując do dekady, w której huta w Krośnie rozpoczęła swoją działalność. Styl kolekcji Celebration łączy w sobie sentyment do stylu Art Deco z nowoczesnością. Tu, gdzie teraźniejszość spotyka się z przeszłością. Wyjątkowa kolekcja nie tylko na wyjątkowe okazje.

Zobacz wybrane produkty z kolekcji Celebration:
Dla cesarzy wyprzedaży! Outlet szkła KROSNO

Outlet KROSNO | Wyprzedaż szkła KROSNO | e-sklep KROSNO

Wyprzedaż szkła KROSNO

W Outlecie KROSNO znajdziesz nie tylko tanie kieliszki i szklanki, ale i najpiękniejsze polskie szkło do serowania dań i dekoracji wnętrz, w tym m.in. wazony czy świeczniki. Złap najpiękniejsze produkty KROSNO z kolekcji wycofanych z dalszej produkcji.

Zobacz wybrane produkty z Outletu:
NOWOŚCI OD KROSNO

Nowości w ofercie | e-sklep KROSNO

Jeszcze gorące! Zobacz nowości w naszej ofercie! 

Tworzymy dla Ciebie! Każdego roku wprowadzamy do naszej oferty liczne nowości, z których część zostaje w ofercie na dłużej, a część o kolekcje limitowane, które dostępne są tylko sezonowo. Zaglądaj do nas częściej, aby niczego nie przegapić!

Zobacz nasze nowości: