Koszty i czas dostawy


Formy i koszty dostawy

Nasz sklep internetowy współpracuje z różnymi przewoźnikami, aby zaoferować każdemu z naszych klientów wygodną, preferowaną przez niego formę dostawy. Dodatkowo dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 299zł obowiązuje darmowa dostawa dla wszystkich sposobów wysyłki. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia w transporcie dosyłamy naszym klientom brakujące produkty.

 DHL

1. Kurier DHL - 16,50 zł

2. Kurier DHL - wysyłka za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) - 20 zł

3. DHL Parcelshop - 12 zł

Dostawa do sieci ponad 10.000 Punktów Odbioru Paczek DHL, w skład której wchodzą m.in. sklepy Żabka, saloniki prasowe Inmedio, stacje paliw Shell, oraz paczkomaty w DHL. Paczkę należy odebrać z punktu POP w ciągu 7 dni. Przeczytaj więcej o usłudze DHL Parcel

Status wszystkich przesyłek DHL można śledzić na stronie: https://sprawdz.dhl.com.pl/. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.


Inpost Logo

4. Paczkomaty Inpost - 13 zł

Dostawa wybranego paczkomatu sieci Inpost. Paczkę należy odebrać w ciągu 48h od umieszczenia jej w paczkomacie.

Status wszystkich przesyłek Inpost można śledzić na stronie: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.


logo pocztex

5. Pocztex Kurier48 - 12 zł

6. Pocztex Kurier48 - wysyłka za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) - 15 zł

Przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.


Status wszystkich przesyłek Pocztex można śledzić na stronie: https://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.

Czas wysyłki

W zależności od dostępności towaru i wielkości zamówienia, towar wysyłamy od 24h do 4 dni roboczych  od daty przyjęcia płatności za zamówienieDokładny czas wysyłki, wyliczony idywidualnie dla danego zamówienia, wyświetlany jest w koszyku, podczas składania zamówienia, oraz przesyłany jest w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia.

W przypadku zamówienia z odbiorem osobistym, towar będzie gotowy do odbioru w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych.Dostarczamy zamówiony towar wyłącznie na tereie POLSKI.