Koszty i czas dostawyNasz sklep internetowy współpracuje z różnymi przewoźnikami, aby zaoferować każdemu z naszych klientów wygodną, preferowaną przez niego formę dostawy. Dodatkowo dla zamówień o wartości powyżej 199zł obowiązuje darmowa dostawa dla wszystkich sposobów wysyłki poza DHL (dla którego minimum wynosi 399zł). Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia w transporcie dosyłamy naszym klientom brakujące produkty.

1. Inpost

Inpost Logo

Paczkomat® 24/7 - 16,99 zł


Dostawa wybranego paczkomatu sieci Inpost. Paczkę należy odebrać w ciągu 48h od umieszczenia jej w paczkomacie.

Status wszystkich przesyłek Inpost można śledzić na stronie: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.2. Pocztex (Poczta Polska)

logo pocztex

Pocztex Punkt - 15,99 zł

Pocztex Kurier - 16,99 zł

Pocztex Kurier za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) - 19,99 złPrzesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.


Status wszystkich przesyłek Pocztex można śledzić na stronie: https://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.3. DHL

 DHL

Punkt POP lub POP BOX - 17,99 zł

Kurier DHL - 20,99 zł

Kurier DHL za pobraniem (płatność u kuriera przy odbiorze przesyłki) - 25,99 zł


Dostawa do sieci ponad 10.000 Punktów Odbioru Paczek DHL, w skład której wchodzą m.in. sklepy Żabka, saloniki prasowe Inmedio, stacje paliw Shell, oraz paczkomaty w DHL. Paczkę należy odebrać z punktu POP w ciągu 7 dni. Przeczytaj więcej o usłudze DHL Parcel

Status wszystkich przesyłek DHL można śledzić na stronie: https://sprawdz.dhl.com.pl/. Numer przesyłki otrzymasz po nadaniu przesyłki, w wiadomości bezpośrednio od przewoźnika.Dostawa zamówień na paletach

Niezależnie od sposobu dostawy wybranego podczas składania zamówienia, duże zamówienia, które nie mieszczą się w standardowe pudełka wysyłkowe, wysyłamy przesyłkami paletowymi (bez dodatkowych opłat dla klienta). Pozwala nam to także na zwiększenie bezpieczeństwa naszych przesyłek, i zagwarantowanie, że zamówiony towar dotrze do Państwa pewnie i bez uszkodzeń. Przesyłki paletowe nadajemy za pośrednictwem kurierów DHL lub DBSchenker.

Czas wysyłki

W zależności od dostępności towaru i wielkości zamówienia, towar wysyłamy od 24h do 4 dni roboczych  od daty przyjęcia płatności za zamówienieSzacowany czas wysyłki, wyliczony indywidualnie dla danego zamówienia, wyświetlany jest w koszyku, podczas składania zamówienia, oraz przesyłany jest w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia.

W przypadku zamówienia z odbiorem osobistym, towar będzie gotowy do odbioru w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych.Dostarczamy zamówiony towar wyłącznie na terenie POLSKI.