O nas

Serdecznie witamy w oficjalnym sklepie internetowym marki KROSNO. Z przyjemnością otwieramy przed Tobą drzwi do naszego świata pełnego inspiracji, zagranicznych trendów i tradycji. Czerpiąc z niemal 100 lat doskonałego rzemiosła, słynącego z dbałości o każdy detal, marka KROSNO hołduje przesłaniu „Doświadczaj życia piękniej”. Tutaj piękno, jakość i wyrafinowanie są najważniejszymi wartościami.
 
Sklep KROSNO to szeroki asortyment produktów, wyróżniających się funkcjonalnością, kunsztem i ponadczasowym wzornictwem. Podzieliliśmy intuicyjne kategorie według użytkowania, cen, wymiarów, ale możesz wybierać także w zależności od: okazji, przeznaczenia, spośród wielu nowości czy skorzystać z podpowiedzi eksperta na naszym blogu.


Logo KROSNO 

Nasz sklep internetowy to:

Inspiracje – miksuj kolekcje, twórz niezliczone wariacje na temat modnych stylów. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem minimalistycznych aranżacji czy uwielbiasz bogato zastawiony stół, u nas znajdziesz odpowiednie naczynia. Od klasycznych form przez kolekcje vintage do nowoczesności; od kieliszków przez karafki i wazony do pater – możesz wybierać spośród setek różnorodnych produktów.

Światowe trendy – w 2019 roku inaugurację miała marka premium - KROSNO D’SIGN. To wysokiej jakości limitowane kolekcje zaprojektowane przez znanych designerów. Pierwsza pod nazwą „Sakred”, została zaprojektowana przez Karima Rashida, światowej sławy gwiazdy designu. Kolekcja będzie składała się z kilkunastu produktów, w tym szklanek, kieliszków do wina i koktajli, karafki, wazonu, patery oraz mis i świeczników w różnych rozmiarach.  

Premierę w tym roku miała także nowa linia produktów w naszym portfolio KROSNO CANDLES. Dwanaście starannie dobranych bukietów zapachowych KROSNO Candles, które tworzą trzy wysublimowane linie GLAMOUR, SPLENDOUR, ROMANCE, spójne z bestsellerowymi kolekcjami naszego szkła. Unikalne kompozycje aromatów świec powstały w światowej stolicy perfum – francuskiej miejscowości Grasse.

Doświadczenie – Od blisko 100 lat marka KROSNO wzbogaca życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu. Towarzyszymy Ci przy porannej kawie, uroczystym przyjęciu dla bliskich i wypoczynku w ogrodzie. Gościmy w Twojej jadalni i salonie.  Nasze szkło jest wyjątkowe, bo część wybranych kolekcji jest wytwarzana ręcznie przez artystów-hutników. Przy tych produktach zamieszczona została informacja „Handmade”.

Standardy – dbamy o Twój poziom satysfakcji z zakupów w naszym sklepie, dlatego oprócz wysokiej jakości naszego szkła gwarantujemy Ci: zespół Obsługi Klienta, który odpowie na każde pytania odnośnie wybranych produktów czy statusu zakupów. A także: szybką i bezpieczną wysyłkę, rabaty dla stałych Klientów i gwarancję jakości zakupionych towarów.

Kieliszki do szampana Harmony KROSNO