Nowości

Nowości

Marka KROSNO już od stu lat jest obecna na rynku i ma na nim ugruntowaną pozycję. Nasi projektanci wciąż pracują nad nowościami w ofercie razem z hutnikami. Dzięki temu możemy oferować Ci wyroby szklane w nowych wzorach i formach. Przekuwamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności w produkty, których używasz zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nasze szkło wzbogaci Twoje mieszkanie i uprzyjemni Twoją codzienność. W tej kategorii zawsze znajdziesz nasze najnowsze projekty modnych szklanek, kieliszków czy wazonów.

Modne kieliszki KROSNO

Najważniejszym zadaniem kieliszka jest wydobycie z trunku najlepszych aromatów i głębokich nut smakowych. Warto jednak przy okazji zadbać o ich efektowny design, tak aby stanowiły dodatkowo ozdobę stołu. Modne kieliszki o nietuzinkowych kształtach na pewno zachwycą Twoich gości. W nowościach znajdziesz różne rodzaje szkła stołowego. To między innymi kieliszki do wina, szampana, wódki czy koniaku. Oferujemy też kieliszki do wody oraz zestawy ślubne i prezentowe z tego typu wyrobami szklanymi.

Modne szklanki KROSNO

Oprócz kieliszków w ofercie nowości KROSNO znajdziesz również modne szklanki o nietypowych kształtach. Jeśli szukasz designerskich wyrobów szklanych na co dzień i na specjalne okazje, jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii są między innymi szklanki szerokie u podstawy i zwężające się ku górze — ten wyjątkowy kształt będzie powiewem świeżości w Twojej zastawie. Oferujemy też zdobione lub kołyszące się szklanki do whisky i inne tego typu produkty.

Modne wazony KROSNO

Wyroby szklane pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Modne wazony KROSNO o wyszukanych kształtach, wykonane przez doświadczonych hutników, ozdobią wnętrze Twojego domu i ocieplą wystrój. Wśród nowości w tej kategorii znajdują się zarówno produkty, które wejdą do stałej oferty, jak i kolekcje limitowane.

˅

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-12 z 33

Strona
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-12 z 33

Strona