Karty rabatowe - stałe rabaty w sklepie KROSNO

Jak zyskać stałą kartę rabatową w naszym sklepie internetowym? Wystarczy, że założysz konto klienta na stronie: https://krosno.com.pl/customer/account/create/ a później będziesz robić regularne zakupy w naszym sklepie. Rabat naliczy się automacznie.

Zrobiłeś zakupy bez rejestracji i chcesz aby zostały dodane do Twojego konta klienta? Nie ma problemu. Skontakuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem e-sklep@krosno.com , z pewnością pomożemy.

Brązowa karta rabatowa KROSNO - stały rabat 3% na wszystko*

Aby otrzymać brązową kartę rabatową KROSNO, zarejestruj się i zrób w ciągu 3 miesięcy zakupy na min. 800 zł. Brązowa karta rabatowa uprawnia do stałego rabatu 3% na produkty w naszym  sklepie internetowym!

Srebrna karta rabatowa KROSNO - stały rabat 6% na wszystko*

Aby otrzymać srebrną kartę rabatową KROSNO, zarejestruj się i zrób w ciągu 3 miesięcy zakupy na min. 1500 zł. Srebrna karta rabatowa uprawnia do stałego rabatu 6% na produkty w naszym  sklepie internetowym!

Złota karta rabatowa KROSNO - stały rabat 10% na wszystko*

Aby otrzymać złotą kartę rabatową KROSNO, zarejestruj się i zrób w ciągu 3 miesięcy zakupy na min. 2000 zł. Złota  karta rabatowa uprawnia do stałego rabatu 10% na produkty w naszym  sklepie internetowym!

Zarejestruj się w naszym sklepie i rób regularne zakupy, aby otrzymać stałą kartę rabatową.

*Zniżki z kart rabatowych nie łączą się z innymi promocjami oraz nie naliczają się na produkty już przecenione.

Inne zniżki i oferty specjalne

Wszystkie informacje o aktualncyh promocjach i ofertach specjalnych znajdziesz zawsze na stronie https://krosno.com.pl/aktualne-promocje 

Pamiętaj aby zaglądać tam regularnie.