Ethereal by Joanna Lorens

Ethereal to linia wyjątkowych kieliszków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach koneserów i przeznaczonych do najpopularniejszych szczepów win. Ultracienkie, lekkie i niezwykle eleganckie w swoim designie kieliszki, wykonane są z uszlachetnionego szkła "Crystalline". Wyróżnia je niezwykła precyzja i niepowtarzalna jakość, jaką nadaje jej proces ręcznego wytrwarzania przez hutnika - artystę. Kolekcja kieliszków ETHEREAL KROSNO to idealny wybór zarówno dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, jak i dla miłośników wszelkich odmian gronowego trunku.

Wytrawni sommelierzy polecają kieliszki wykonane z ultracienkiego szkła, które umożliwia swobodne poruszanie się w nim wina, a tym samym ekspozycję jego koloru w najlepszy możliwy sposób. Lekkość samego kieliszka jest zaskakująca, gdyż niemal niezauważalna waga i delikatność ścianek pozwala w pełni skupić się na podziwianiu i smakowaniu wina. Każdy rodzaj kieliszka posiada inną budowę, kształt i ciężar, co jest niezwykle istotne dla uzyskiwanych aromatów i smaków. Kształt czarek został tak zaprojektowany, aby koncentrował bukiet zawarty w winie, a następnie dość szybko kierował się do wylotu kieliszka. Natomiast wysoka i smukła nóżka ma sprzyjać utrzymywaniu niskiej temperatury zawartości.

"Chcąc sprostać wymaganiom największych miłosników wszelkich odmian gronowego trunku proponujemy ultracienkie kieliszki ETHEREAL z oferty KROSNO." radzi Daniel Aniołowski - sommelier. "Linia ETHEREAL wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku, jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych typów win, urzekających jedwabistością i bogactwem smaku."

Ethereal to esencja dobrego smaku i wyczucia piękna, synonim luksusu, elegancji i wyrafinowanej estetyki.

˅

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 5

 1. Kieliszki do wina białego Ethereal by Joanna Lorens (komplet 2 szt.)
  Cena promocyjna 254,15 zł Cena podstawowa 299,00 zł Najniższa cena 299,00 zł
 2. Ocena:
  100%
  Kieliszki do wina czerwonego Ethereal by Joanna Lorens (komplet 2 szt.)
  329,00 zł
  Brak w magazynie
  Dodaj do schowka Porównaj
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 5