Ethereal

Ethereal

Ethereal to linia wyjątkowych kieliszków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach koneserów i przeznaczonych do najpopularniejszych szczepów win. Ultracienkie, lekkie i niezwykle eleganckie w swoim designie kieliszki, wykonane są z uszlachetnionego szkła "Crystalline". Wyróżnia je niezwykła precyzja i niepowtarzalna jakość, jaką nadaje jej proces ręcznego wytrwarzania przez hutnika - artystę. Kolekcja kieliszków ETHEREAL KROSNO to idealny wybór zarówno dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, jak i dla miłośników wszelkich odmian gronowego trunku. 

Wytrawni sommelierzy polecają kieliszki wykonane z ultracienkiego szkła, które umożliwia swobodne poruszanie się w nim wina, a tym samym ekspozycję jego koloru w najlepszy możliwy sposób. Lekkość samego kieliszka jest zaskakująca, gdyż niemal niezauważalna waga i delikatność ścianek pozwala w pełni skupić się na podziwianiu i smakowaniu wina. Każdy rodzaj kieliszka posiada inną budowę, kształt i ciężar, co jest niezwykle istotne dla uzyskiwanych aromatów i smaków. Kształt czarek został tak zaprojektowany, aby koncentrował bukiet zawarty w winie, a następnie dość szybko kierował się do wylotu kieliszka. Natomiast wysoka i smukła nóżka ma sprzyjać utrzymywaniu niskiej temperatury zawartości.

"Chcąc sprostać wymaganiom największych miłosników wszelkich odmian gronowego trunku proponujemy ultracienkie kieliszki ETHEREAL z oferty KROSNO." radzi Daniel Aniołowski - sommelier. "Linia ETHEREAL wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku, jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych typów win, urzekających jedwabistością i bogactwem smaku."

Ethereal to esencja dobrego smaku i wyczucia piękna, synonim luksusu, elegancji i wyrafinowanej estetyki.

˅

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 5

 1. Ocena:
  100%
  Kieliszki do wina czerwonego Ethereal
  329,00 zł
 2. Uniwersalne kieliszki do wina "One for all" Ethereal
  Cena promocyjna 279,65 zł Cena podstawowa 329,00 zł
 3. Kieliszki do wina białego Ethereal
  Cena promocyjna 254,15 zł Cena podstawowa 299,00 zł
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 5