Razem dla medyków - e-sklep Krosno Glass S.A.

Szanowni Państwo, drodzy konsumenci, rodzino i przyjaciele Krosno Glass S.A.

 

Od prawie stu lat mamy zaszczyt i przyjemność tworzyć dla Was najpiękniejsze szkło w Polsce, kultywować tradycję i poprzez nasze szkło promować Polskę na świecie. Przez prawie wiek nasza firma była świadkiem historii, zmieniającej wielokrotnie Polskę i Polaków. Dziś ponownie mierzymy się z niezapowiedzianym wyzwaniem — pandemią COVID-19.

 

Staramy się zapewnić maksymalne środki bezpieczeństwa zarówno naszym pracownikom, jak i wszystkim z naszego otoczenia i rodzin. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, ale nie zapominamy o naszym mieście. Postanowiliśmy udzielić pomocy Samodzielnemu Publicznemu Pogotowiu Ratunkowemu w Krośnie. Ratownicy z SPPR niosą pierwszą i często najważniejszą pomoc dla mieszkańców Krosna i okolic, jednocześnie walcząc z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Aby ta pomoc była na najwyższym poziomie, ale także aby zapewnić bezpieczeństwo im i ich rodzinom, potrzebują teraz pomocy. Podjęliśmy decyzję, że 30% wartości wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym w kwietniu i maju zostanie przez nas przekazane SPPR w Krośnie. Chcielibyśmy jednocześnie zachęcić Państwa do wspólnego pomagania, dlatego dodatkowo obniżyliśmy ceny wszystkich naszych produktów o 30%! Dzięki temu jednocześnie możemy wspólnie pomagać i spędzając czas w domach otaczać się pięknymi szklanymi przedmiotami!

Zachęcamy jednocześnie Państwa do wspierania zarówno medyków w całym kraju, jak i wszystkich którzy mogą potrzebować pomocy w tym czasie - znajomych i nieznajomych. Wierzymy, że dzięki temu wyjdziemy z tego trudnego czasu silniejsi i mądrzejsi w doświadczenia.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego