Nepenthes

Nepenthes

Dzięki połączeniu tradycji, nowych technologii i inspiracji z całego świata KROSNO zaskakuje coraz to nowymi formami szkła. Taka właśnie jest kolekcja Nepenthes – oryginalna, pełna niespodzianek, z przykuwającymi wzrok, niespotykanymi dotąd elementami. Dzięki efektownemu przewężeniu, rozszerzającej się, skośnej górze i wywiniętym rantom naczynia swoim wyglądem przypominają egzotyczne kwiaty dzbanecznika.

Eleganckie i pobudzające wyobraźnię będą niezwykłą ozdobą pomieszczenia czy stołu. W skład kolekcji Nepenthes wchodzą tworzone ręcznie karafki i wazony o różnej pojemności. Przewężenia na każdym z nich to nie tylko niezwykła dekoracja – sprawiają również, że każde naczynie pewnie trzyma się w dłoni. Dzięki skosom na górze butelek przy nalewaniu płynu do szklanek nie uroni się ani jedna kropla. W oryginalnych, małych i dużych wazonach Nepenthes bukiety kolorowych kwiatów układają się natomiast w nietypowy i miły dla oka sposób.

Dzięki licznej grupie naczyń stanowiących kolekcję Nepenthes, zastosowanie ich przestaje być już takie oczywiste… W zależności od przedmiotów i dekoracji, pomieszczeń i wnętrz, kolekcja NEPENTHES podpowiada kreatywne sposoby jej zastosowania.

˅

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 8